Informácie o nás

Lekáreň Homeo založila v roku 1994 RNDr. PhMr. Justína Dubajová.
Bola to prvá lekáreň na Slovensku, ktorá začala používať manuálnu dynamizáciu a potencovanie pri príprave homeopatických liekov.

Od 1.7.2016 pokračuje vo svojej činnosti, v nových priestoroch s bezbariérovým prístupom a priestranným parkoviskom, na Murgašovej ulici č.5 v Nitre kde poskytuje aj telefonické poradenstvo. 

Je nám cťou, že sa LEKÁREŇ HOMEO môže prezentovať svojou vybavenosťou a odbornými činnosťami v službách rozšírenej starostlivosti o svojich klientov.  Našu verejnú lekárenskú činnosť doplňujeme nadštandardnými službami individuálnej a hromadnej prípravy liekov ,, IPL – HPL“.

V našej lekárni sú  lieky pripravované podľa Homeopatického liekopisu HAB s použitím Hahnemannskej manuálnej dynamizácie,  bez použitia strojov, čím  si získavajú svoju jedinečnosť. Aj keď v súčasnosti máme v našej databáze asi 800 druhov homeopatických liekov, naďalej sa ju snažíme rozširovať o nové lieky. Náš sortiment homeopatík pozostávajúci z monokompozitných a polykompozitných prípravkov neustále dopĺňame a v prípade potreby pripravujeme individuálne, na mieru klientovi. Flexibilným prístupom sa snažíme vyhovieť čo najširšiemu okruhu záujmu klientov.

Ponuka jednozložkových a viaczložkových homeopatických liekov je rozšírená o bežný lekárenský sortiment, liečivé bylinné čaje, veterinárne prípravky a zdravotnícky materiál. 

Popri našej dennej farmaceutickej praxi, rozsiahlej ponuke súčasných chemických alopatík, fytofarmák, homeopatík, dietetík a ďalších doplnkov pre podporu a zachovanie zdravia, sledujeme so zvýšeným záujmom ďalšie možnosti revitalizácie.  

Zároveň poskytujeme bezplatné poradenstvo priamo v lekárni, ako aj možnosť individuálneho poradenstva s diplomovanou homeopatickou poradkyňou PhDr. Danielou Dubajovou, SAKHom.

© 2011-2023 homeonitra.sk - všetky práva vyhradené.